Stoliki kawowe stylu loft – idealne rozwiązanie

stoliki kawowe loft

Stoliki kawowe stylu loft to jeden z mebli, które występują w większości domów, mieszkań, ale też biur. Szczególnie te w stylu loft stale rozkochują w sobie szersze grono wielbicieli wyjątkowych dodatków. Ze względu na dużą popularność stylu industrialnego, który zaczerpnięty został podczas procesu przekształcania fabryk i terenów przemysłowych, stoliki kawowe w stylu loft szybko stały się wymarzonym dodatkiem do nowoczesnych pomieszczeń. Charakteryzuje go nie tylko chłodna kolorystyka, ale połączenie drewna i metalu. Ich design zdecydowanie przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych stylów aranżacji wnętrz.

stoliki kawowe loft

Jak wybrać odpowiednie stoliki kawowe loft

Stolik kawowy to jeden z mebli, które występują w większości domów, mieszkań, ale też biur. Szczególnie te w stylu loft stale rozkochują w sobie szersze grono wielbicieli wyjątkowych dodatków. Ze względu na dużą popularność stylu industrialnego, który zaczerpnięty został podczas procesu przekształcania fabryk i terenów przemysłowych, stoliki kawowe w stylu loft szybko stały się wymarzonym dodatkiem do nowoczesnych pomieszczeń. Charakteryzuje go nie tylko chłodna kolorystyka, ale połączenie drewna i metalu. Ich design zdecydowanie przyciąga uwagę i wyróżnia się na tle innych stylów aranżacji wnętrz.

Stoliki kawowe loft to nowoczesne i wyjątkowy deasign

Styl industrialny zainspirował wielu twórców mebli i artystów specjalizujących się w projektowaniu mebli w tym stylu, dlatego na rynku nie brakuje ciekawych propozycji dla każdego wielbiciela praktycznych, ale i stylowych rozwiązań. Najczęściej blaty takich stolików są drewniane w różnych odcieniach brązu i beżu, ale nie brakuje też uniwersalnego, czarnego koloru. Nóżki często są metalowe, ale nie popularny jest również taki materiał jak beton, szkło oraz kamień. Na rynku znajdziemy modele na czterech oraz trzech nóżkach, ale też na stojakach czy mobilnych kółkach lub sankach. Wymienione surowce w połączeniu tworzą ciekawe, surowe, ale i interesujące połączenie. Kształty stolików są różnorodne – i okrągłe i prostokątne czy kwadratowe, ale nie brakuje również asymetrycznych wzorów. Częstym rozwiązaniem jest też stosowanie budowy modułowej stolika.