Modny i stylowy stolik kawowy okrągły do ogrodu?

okrągły stolik kawowy

Poranna pyszna kawa na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie jest marzeniem wielu osób. Aby móc rozkoszować się ulubionym trunkiem warto jak najszybciej postawić na praktyczny stolik kawowy okrągły, który doskonale poradzi sobie na zewnątrz.

Jaki stolik kawowy do ogrodu?

Okrągły stolik kawowy do ogrodu powinien być przede wszystkim bardzo lekki i stosunkowo niewielki. W tym konkretnym przypadku ogromną rolę odgrywa mobilność. W chłodniejsze dni stolik będzie można szybko schować do mieszkania lub komórki. Pamiętać należy o tym, że nawet na zadaszonym tarasie ogrodowym, stolik kawowy okrągły niestety może być narażony nie tylko na wilgoć, ale również na promienie słoneczne. Z praktycznego punktu widzenia warto więc postawić na materiały, które charakteryzują się dużą odpornością na niesprzyjające czynniki atmosferyczne. Godne polecenia jest między innymi impregnowane drewno z drzew iglastych. Bardzo bezpiecznym wyborem będą także żeliwne stoliki. Najwięcej na ten temat wraz z gotową ofertą znajdziesz na http://sfmeble.pl/c/lawy-i-stoliki-kawowe-okragle-do-salonu.

Magiczny rattan

okrągły stolik kawowy

Jeżeli chodzi o meble ogrodowe, to w Polsce bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się rattan. Największą zaletą stolików kawowych wykonanych z tego fantastycznego materiału jest ich elastyczność. Poszczególne witki można dowolnie zginać i kształtować, dzięki czemu producenci są w stanie zaproponować swoim klientom bardzo piękne i niepowtarzalne stoliki kawowe. Rattan nawet po wielu latach użytkowania może pochwalić się wysoką trwałością i naturalnym kolorem. Do największych zalet należy zaliczyć niewielką wagę. Jest to idealny wybór dla osób, które poszukują ekologicznych mebli w przystępnej cenie.

Wiklinowe stoliki dla wymagających

W ogrodzie doskonale sprawdzi się także wiklinowy okrągły stolik kawowy, który może także okazać się wspaniałym pomysłem na udany prezent dla bliskiej osoby. Stoliki z wikliny nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale przede wszystkim są łatwe w utrzymaniu czystości. Oryginalne meble z wikliny w każdym momencie można także przemalować na nowy kolor. Dla wielu osób sporym plusem może okazać się także to, że wiklina jest zdecydowanie tańszym materiałem od powyżej opisanego rattanu. Osoby, które marzą o naturalnym i estetycznym ogrodzie powinny zrezygnować z plastikowych mebli właśnie na rzecz wiklinowych odpowiedników. Kluczem do sukcesu jest tak naprawdę to, aby postawić na solidne meble od renomowanego producenta.